top of page
Union 6.png

Autorola Solutions

Araç Filo Yönetiminizin
Dijital Dönüşümünü Başlatın!

Autorola Solutions Pin
Autorola Solutions Logo

Autorola Solutions, filo yönetimi konusundaki uzmanlığı ile şirketinizin araç filosunu en iyi şekilde yönetmenize yardımcı olur.

Yazılım Çözümleri

İcon

Filo Monitörü

İcon

Takas Alım Uygulaması (Trade-In App)

Operasyonel Çözümler

İcon

Ekspertiz Hizmeti

İcon

Araç İade & Teslimat Yönetimi

İcon

Lojistik Hizmetleri

İcon

Otopark Yönetimi

Tüm Süreçleriniz İçin Tek Sistem

Filonuzdaki araçların tüm yaşam döngüsünü
tek bir sistemden takip edebilirsiniz.

Gelişmiş ve Özelleştirilmiş Raporlama

Firmanızın ihtiyaçlarına ve iş akışlarınıza özel olarak hazırlanan raporlar ile iş sonuçlarınızı anlık olarak görüntüleyebilir ve raporlayabilirsiniz.

Sistemlerinizle Kolay Entegrasyon


Mevcut sistemlerinizle kolayca entegre edilen yazılımlarımızla filo yönetiminizi dijitalleştirebilir, süreçlerinize kolaylık, hız ve verimlilik sağlayabilirsiniz.

  • Autorola Marketplace Nedir?
    Tüm kurumlara bağımsız olarak hizmet veren, 500’den fazla tedarikçisinin araçlarının 10.000’den fazla alıcısına sunulduğu Türkiye’nin lider online araç açık artırma platformudur.
  • Neden Autorola Marketplace’i Tercih Etmeliyim?
    25 yılın üzerinde global tecrübeye sahip Autorola Marketplace, 7/24 düzenlenen online ihaleler ile şirket ve filo araçlarınızı en kısa sürede en iyi fiyata satma fırsatı sağlar. Araçları Yerinden Hareket Ettirmeden Satış İmkânı Zamandan Tasarruf Türkiye Genelindeki Alıcılara Ulaşma İmkanı Şeffaf, İzlenebilir Süreç Takibi 2. El Ticaretinin Ölçülebilmesi, Takip Edilebilmesi
  • Nasıl Detaylı Bilgi Alabilirim?
    Autorola Marketplace ve hizmetleri hakkında bilgi almak için 0212 290 35 30 numarasından bizlere ulaşabilir ya da iletişim formunu doldurabilirsiniz.
bottom of page