top of page
the_map_new.png
Three Circle

Hakkımızda

Autorola Türkiye, 1996 yılında Danimarka’da kurulan, ikinci el araç ve filo yönetiminde “Online Yeniden Pazarlama” ve “Otomotiv Bilgi Teknolojileri” alanlarında 25 ülkede lider konumda bulunan Autorola Grup’un bir parçasıdır.

 

2013 yılında Türkiye’de faaliyetlerine başlayan Autorola Türkiye, sahip olduğu teknoloji ve know-how ile 25 yılı aşkın deneyimi, geliştirdiği 360° entegre iş modelleriyle otomobil üreticileri, yetkili bayiler, bayi grupları, operasyonel kiralama ve leasing firmaları, bankalar, finans kuruluşları, sigorta şirketleri ve özmal sahibi firmalara hizmet vermektedir.

 

Autorola Türkiye çatısı altında dört marka bulunmaktadır;

Autorola
Solutions
Indicata
Autocom

Autorola Marketplace: Tüm kurumlara bağımsız olarak hizmet veren, 1.000’den fazla tedarikçisinin araçlarının 15.000’den fazla alıcısına sunulduğu Türkiye’nin lider online araç açık artırma platformudur. 7/24 düzenlenen online ihalelerle araçlar yerinden hareket ettirilmeden ve ek bir maliyet oluşturmadan, hızlı bir şekilde pazarlanmaktadır.

Autorola Solutions: OEM’ler, yetkili satıcılar ve bayi grupları, bankalar ve araç kiralama şirketlerinin araç filolarını en verimli şekilde yönetmeleri, tüm faaliyetlerini tek bir noktadan planlamaları ve kontrol edebilmeleri için kendilerine özel çözümler sunulan platformdur. Filo yönetim ekranları ikinci el araç süreç yönetimini dijitalleştirerek uçtan uca çözümler sunmaktadır.

Indicata: Yapay zekâ, makine öğrenimi ve büyük verinin birleşmesiyle Türkiye ikinci el online pazarında satışa sunulan 40.000’den fazla kurumun ikinci el araçlarının hareketlerini izleyerek anlık pazar analizi, güncel ikinci el araç değerlemesi sunan, Autorola Grup’un en yenilikçi yeni nesil yazılımıdır. 13 Avrupa ülkesinde 15 yıldan fazla süredir kullanılan Indicata, Türkiye otomotiv pazarına 2017 yılından beri hizmet vermektedir.

Autocom: Autorola Grup’un “Car Selling Service” iş modelinden yola çıkarak bireysel müşterilere hizmet sunacak şekilde tasarlanan, hızlı ve güvenli ortamda aracını en doğru ve en güncel fiyata satmak ya da ikinci el araç almak isteyenlerin platformudur. Autocom; deneyimli kadrosu ile yapılan ekspertiz işleminden sonra, müşteri ile fiyatta mutabık kalınması durumunda, saatler içerisinde araç bedelini müşteri hesabına aktarıp, eş zamanlı olarak devir tescil işlemlerini gerçekleştirmektedir.

  • Autorola Marketplace Nedir?
    Tüm kurumlara bağımsız olarak hizmet veren, 500’den fazla tedarikçisinin araçlarının 10.000’den fazla alıcısına sunulduğu Türkiye’nin lider online araç açık artırma platformudur.
  • Neden Autorola Marketplace’i Tercih Etmeliyim?
    25 yılın üzerinde global tecrübeye sahip Autorola Marketplace, 7/24 düzenlenen online ihaleler ile şirket ve filo araçlarınızı en kısa sürede en iyi fiyata satma fırsatı sağlar. Araçları Yerinden Hareket Ettirmeden Satış İmkânı Zamandan Tasarruf Türkiye Genelindeki Alıcılara Ulaşma İmkanı Şeffaf, İzlenebilir Süreç Takibi 2. El Ticaretinin Ölçülebilmesi, Takip Edilebilmesi
  • Nasıl Detaylı Bilgi Alabilirim?
    Autorola Marketplace ve hizmetleri hakkında bilgi almak için 0212 290 35 30 numarasından bizlere ulaşabilir ya da iletişim formunu doldurabilirsiniz.
bottom of page