top of page
Union 60.jpg

Autorola Marketplace

Türkiye’nin Lider Online Araç Açık Artırma Platformu ile Tanışın!

Autorola Simge
Marketplace Logo

25 yılın üzerinde global tecrübeye sahip Autorola Marketplace, 7/24 düzenlenen online ihaleler ile şirket ve filo araçlarınızı en kısa sürede en iyi fiyata satma fırsatı sağlar.

Avantajlarımız

Pin 3
İcon 1
Icon 2
Icon 3
İcon

Araçları Yerinden Hareket Ettirmeden Satış İmkanı

Zamandan Tasarruf

Süreç Takibi

Şeffaf, İzlenebilir Süreçler

2. El Ticaretinin Ölçülebilmesi, Takip Edilebilmesi

 

Kolay Üyelik, Avantajlı Komisyon Oranları

 

Kolay üyelik adımları ve avantajlı komisyon oranları ile uygun fiyatlı teslimat hizmeti sunarak kurumsal alıcı ve satıcıları online ihalede buluşturur.

Şeffaf ve Denetlenebilir Süreçler 

Şeffaf, güvenilir, raporlanabilir ve denetlenebilir bir sistem ile fiziksel iş yükü olmadan, araçlarınızı en iyi fiyata satma imkanı sunar.

Zaman ve Maliyet Tasarrufu

Açık artırmada satış ve satın almayla ilişkili ücretsiz danışmanlık hizmeti sunarak, şirketinize zaman ve maliyet tasarrufu sağlar.

  • Autorola Marketplace Nedir?
    Tüm kurumlara bağımsız olarak hizmet veren, 500’den fazla tedarikçisinin araçlarının 10.000’den fazla alıcısına sunulduğu Türkiye’nin lider online araç açık artırma platformudur.
  • Neden Autorola Marketplace’i Tercih Etmeliyim?
    25 yılın üzerinde global tecrübeye sahip Autorola Marketplace, 7/24 düzenlenen online ihaleler ile şirket ve filo araçlarınızı en kısa sürede en iyi fiyata satma fırsatı sağlar. Araçları Yerinden Hareket Ettirmeden Satış İmkânı Zamandan Tasarruf Türkiye Genelindeki Alıcılara Ulaşma İmkanı Şeffaf, İzlenebilir Süreç Takibi 2. El Ticaretinin Ölçülebilmesi, Takip Edilebilmesi
  • Nasıl Detaylı Bilgi Alabilirim?
    Autorola Marketplace ve hizmetleri hakkında bilgi almak için 0212 290 35 30 numarasından bizlere ulaşabilir ya da iletişim formunu doldurabilirsiniz.
bottom of page