top of page
Union 93.png

Indicata

2. El Araç Değerleme ve Pazar Analizi Yazılımı

Indicata Pin
Indicata Logo

Indicata’nın 2. el online araç pazarı hakkında sunduğu anlık, doğru ve kapsamlı pazar analizi, araç fiyatlama ve performans kriterleri karlılığınızı artırmanıza yardımcı olur.

 

Hizmetlerimiz

Pin 1

Lead Generator

Pin 2

RV Analizi

Pin 3

Filo Değerleme

Pin 5

BI Platformu

İcon

Web Servis

Pin 4

2. El Araç Değerleme & Stok Yönetimi

İşlerinizde Doğru Kararlar Alın 

 


Tüm Türkiye 2. El Araç Pazarının anlık, güncel ve gerçek analizi ile, doğru aracın, doğru fiyata, doğru zamanda, doğru yerde ticaretini yapın.

Satış, Stok Devir Hızı ve Karlılığınızı Artırın, Maliyetinizi Azaltın


2. el araç pazarını anlık, güncel ve gerçek analiz ile takip ederek, satış, stok devir hızınızı ve karlılığınızı artırırken, maliyetlerinizi azaltabilirsiniz.

  • Autorola Marketplace Nedir?
    Tüm kurumlara bağımsız olarak hizmet veren, 500’den fazla tedarikçisinin araçlarının 10.000’den fazla alıcısına sunulduğu Türkiye’nin lider online araç açık artırma platformudur.
  • Neden Autorola Marketplace’i Tercih Etmeliyim?
    25 yılın üzerinde global tecrübeye sahip Autorola Marketplace, 7/24 düzenlenen online ihaleler ile şirket ve filo araçlarınızı en kısa sürede en iyi fiyata satma fırsatı sağlar. Araçları Yerinden Hareket Ettirmeden Satış İmkânı Zamandan Tasarruf Türkiye Genelindeki Alıcılara Ulaşma İmkanı Şeffaf, İzlenebilir Süreç Takibi 2. El Ticaretinin Ölçülebilmesi, Takip Edilebilmesi
  • Nasıl Detaylı Bilgi Alabilirim?
    Autorola Marketplace ve hizmetleri hakkında bilgi almak için 0212 290 35 30 numarasından bizlere ulaşabilir ya da iletişim formunu doldurabilirsiniz.
bottom of page